Marcel Aarsen - www.marcelaarsen.nl

Harry van Aartsen - www.artez.nl (lasermachine/kunststof)

Arhemse Fijnhouthandel - www.af.nl

Artez hogeschool voor de kunsten - www.artez.nl

Terence Baier - www.terencebaier.com

Melvin Beers - BST Allround

Ferdinant Boers - www.artez.nl (doka/fotografie)

BRM Lasers - www.brmlasers.nl

Jolanda Doze - Vriendin

Kobie Doze - Schoonvader

FabLab Enschede - www.fablabenschede.nl

Foto Print Shop - www.fotoprintshop.nl

Evie Gerritsen - Dochter

HG67 - Digitale Vormgeving - www.hg67.nl

Jurgen Kuipers - www.jurgenkuipers.com

Laser Exact - www.laserexact.nl

Parketfabriek Lieverdink - www.lieverdink.nl

Performance Factory - www.performancefactory.nl

Stadswerkplaats Enschede - www.performancefactory.nl

Trotec Laser - www.troteclaser.com

Marcel Vos  - www.artez.nl (doka/fotografie)

Wout Zweers - www.woutzweers.nl